Kadıköy Psikolog

Yetişkin yaştaki kişilere, sorunları aşma veya yaşam kalitesini artırma konusunda, Kadıköy’deki merkezimizde psikolog kadromuzla kapsamlı eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Bilgi için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.

Ön Görüşme İmkanı

Aşağıdaki linkteki değerlendirme formunu doldurarak psikolog uzmanlarımızdan birisiyle ön görüşme yapabilirsiniz. Böylelikle mevcut durumunuza özel bir yönlendirme desteği alabilirsiniz.

Yeni bir bene uyanmak için var olan benliğinizi keşfetmeye ve büyümeye karar verdiğinizde, bizler bu kararınız sonrası yolculuğunuzda size eşlik edebiliriz.
Uzm. Psk. Cem Gümüş
Klinik Psikolog, Yazar & Eğitmen

DANIŞMANLARIMIZ

Kadıköy merkezimizdeki tüm danışmanlarımız alanında deneyimli, klinik psikoloji alt yapısı olan ve benzer değerlerle çalışan kişilerden oluşmaktadır. Psikolog danışmanlarımız hakkında bilgi için ilgili alanlara tıklayabilirsiniz.

Uzm. Psk. Begüm Sayan

Klinik Psikolog & Eğitmen

Uzm. Psk. Beril Nihal Kaya

Klinik Psikolog & Eğitmen

Uzm. Psk. Cem Gümüş

Klinik Psikolog, Yazar & Eğitmen

Uzm. Psk. Ezgi Beyza Toprakçı

Klinik Psikolog & Eğitmen

Uzm. Psk. Sude Korkmaz

Klinik Psikolog & Eğitmen

VERİLEN HİZMETLER

Bireysel Danışmanlık


- Kaygı, üzüntü, öfke, suçluluk, utanç gibi zorlayıcı duyguların eşlik ettiği sorun türlerinde danışmanlık

- Kendine saygı-değer verme güçlükleri

- Değersizlik, duygusal yoksunluk vb. hissettiren olumsuz deneyimlerin işlenmesi

- Yönetici koçluğu

- Performans geliştirme koçluğu

Çift Danışmanlığı


- İletişim eğitimi

- Duygu odaklı ilişki danışmanlığı

- İlişkideki kırgınlıkların onarılmasına destek

- İlişkide zorlayıcı olayları-krizleri işlemek

- Anlaşmazlıklarda uzlaşı yönetimi

- İlişki kalitesini artırma danışmanlığı

Kişisel Gelişim Online Eğitim Programları ve Yayınları


- Sorunları aşma ve yaşam kalitesini artırmaya yönelik online video eğitim programları

- Kişisel gelişim kitap yayıncılığı

- Sosyal medya içerik yayıncılığı

Mesleki ve Kurumsal Eğitimler


- Meslektaşlara yönelik online eğitim programları

- Çalışan memnuniyetini ve verimliliğini artırmaya yönelik eğitim programları

MERKEZİMİZ

Danışmanlık Merkezimiz: Kadıköy/İstanbul

Kadıköy bölgesindeki danışmanlık merkezimizde psikolojik iyilik halini artırmaya yönelik çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Kadıköy’de psikolog arayışında tavsiye edilen, donanımlı ve yetkin bir danışmanlık merkezi olmaya özen gösteriyoruz. Klinik psikoloji alt yapısı olan psikolog kadromuz danışmanlık hizmeti verdikleri konularda bu sayfada göreceğiniz ilkelere sadık şekilde destek olmaktadır. 

Kadıköy’ün nezih bir bölgesindeki yer alan ofisimiz, psikolog arayışında Moda, Fenerbahçe, Caddebostan, Göztepe, Erenköy mahallelerine yakın bir konumdadır.

Şehir dışında ya da yurt dışında olup Kadıköy merkezimiz’e psikolog desteği için yüz yüze ulaşamayacak danışanlarımıza online görüntülü görüşme yoluyla da yardımcı olabiliyoruz. Bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Bağdat Caddesi, Mustafa Mazhar Bey Sokak, No: 3/2 Kadıköy/İstanbul

Ofis Tel: 05538464796

KADIKÖY PSİKOLOG DESTEĞİ İÇİN NEDEN CEM GÜMÜŞ AKADEMİ?

Merkezimiz bünyesinde şu değerleri içselleştirmeiş psikolog kadromuzla eğitim ve danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

Etkili Yöntemleri Kullanmak

Güncel gelişmeler ışığında en etkili bilimsel yaklaşımları takip edip kullanarak verimliliğimizi en üst düzeyde tutmaya çalışıyoruz.

Kişisel Gelişimine Önem Vermek

Geçmediğimiz yollarda başkalarına da eşlik edemeyeceğimize inanıyoruz. O yüzden ekipteki tüm uzmanlar kendi gelişim süreçlerinde psikolojik danışmanlık desteği almıştır.

Mesleki Gelişimine Önem Vermek

Alanımızda sürekli eğitimin bilincinde olarak uzun süreli kapsamlı eğitimler almaya ve alandaki gelişmeleri takip etmeye devam ediyoruz.

Bütünsel Yaklaşım

Sorunları hem nedensel hem de çözüm odaklı olarak dinamik bir şekilde, danışanlarımızın ihtiyaçlarına göre işlemeye önem veriyoruz. Danışanları yönteme değil, yöntemi danışanlara uyarlamaya özen gösteriyoruz.

Etik Çalışmak

Etik değerlerle, danışanlara en verimli şekilde, gizlilik prensibiyle ve zarar vermeme ilkesiyle, sorumluluk bilincimizin farkında olarak yardımcı oluyoruz.

Pozitif Gerçekçi Yaklaşım

Sorunları patolojik bir perspektifle etiketçi bir yaklaşım yerine ihtiyaç perspektifiyle, pozitif bir çerçevede işleyip destekleyici psikoeğitim çalışmalarıyla da entegre şekilde ilerliyoruz.

Kadıköy Psikolog İçin Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl başvurabilirim?

05538464796 nolu telefonu arayarak merkezimize ulaşabilirsiniz.Ön bilgi sonrası merkezimiz bünyesindeki uygun bir uzmana yönlendirilme yapılması konusunda ihtiyacınıza göre destek verilecektir.Cem bey dışındaki bir uzmana yönlendirilme konusunda destek almak için aşağıdaki ön değerlendirme formunu doldurabilirsiniz. Böylece mevcut durumunuza uygun bir uzman önerilmesi ve ücretsiz ön görüşme yapılması için size ulaşılacaktır. 

Ekipteki uzmanlara yönlendirilme konusunda kararsızım. Ne yapabilirim?

Cem bey'in programı ve çalışma şartları uymadığı takdirde ekibimizdeki uzmanlardan destek alabilirsiniz. Sayfadaki ön görüşme linkine tıklayarak erişeceğiniz formu doldurmanız durumunda Cem beyin bilgisi dahilinde ihtiyacınıza uygun bir yönlendirme danışmanlığı alma imkanınız bulunmaktadır. Gerektiğinde bu amaçla Cem beyin kendisiyle de kısa bir görüşme planlayabiliyoruz.

Eğitimler hakkında bilgi alabilir miyim?

Cem Gümüş Akademi bünyesinde online eğitim programlarıyla kişisel gelişim ve mesleki odaklı eğitimler düzenlenmektedir.Bu eğitimlerle ilgili bilgi almak için bu web sayfasında gezinmeye devam edebilir ya da destek@cemgumus.com adresine yazabilirsiniz.

Psikolog Fiyatları Ne Kadar?

Psikolog desteği taleplerinizde danışmanlarımızın deneyim düzeylerine göre fiyatlarda farklılıklar olabilmektedir. Bilgi için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Psikolog Seansları Kaç Ay Sürer?

Psikolog desteği alırken yapılan danışmanlık seanslarının kaç ay süreceği kişiden kişiye değişmektedir. Beklentileriniz, sorunlarınızın karmaşıklığı, ilerleme hızınız, motivasyon düzeyiniz, seanslarda dürüst şekilde kendinizi ifade etmeniz, danışmanınıza güvenmeniz, yetkin bir psikologdan destek almanız, doğru yöntemlerin kullanılması vb. pek çok faktör bulunmaktadır.

Psikolog ünvanı 4 yıllık psikoloji lisans programını tamamlayan kişilere verilir. Klinik psikolog ise psikoloji lisans eğitimi üzerine klinik psikoloji yüksek lisansını tamamlayan kişilere verilen bir ünvandır. Akademisyen klinik psikolog olabilmek için doktora eğitimini de tamamlamak gerekmektedir. Klinik psikoloji yüksek lisansı sonrasında alınan ek terapi eğitimleriyle birlikte klinik psikoloji alanında uzmanlar destek verebilmektedir.

Ön Görüşme İmkanı

Aşağıdaki linkteki ön görüşme formunu doldurarak psikolog uzmanlarımızdan birisiyle ön görüşme yapabilirsiniz. Böylelikle mevcut durumunuza özel bir yönlendirme desteği alabilirsiniz.

Psikolojik danışmanlık desteği ihtiyacınızı analiz edin