Bağdat Caddesi Psikolog

Yetişkin yaştaki kişilere, sorunları aşma veya yaşam kalitesini artırma konusunda, Bağdat Caddesi’ndeki merkezimizde psikolog kadromuzla kapsamlı eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Bilgi için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.

Ön Görüşme İmkanı

Aşağıdaki linkteki değerlendirme formunu doldurarak psikolog uzmanlarımızdan birisiyle ön görüşme yapabilirsiniz. Böylelikle mevcut durumunuza özel bir yönlendirme desteği alabilirsiniz.

Yeni bir bene uyanmak için var olan benliğinizi keşfetmeye ve büyümeye karar verdiğinizde, bizler bu kararınız sonrası yolculuğunuzda size eşlik edebiliriz.
Uzm. Psk. Cem Gümüş
Klinik Psikolog, Yazar & Eğitmen

DANIŞMANLARIMIZ

Bağdat Caddesi merkezimizdeki tüm danışmanlarımız alanında deneyimli, klinik psikoloji alt yapısı olan ve benzer değerlerle çalışan psikologlardan oluşmaktadır. Psikolog danışmanlarımız hakkında bilgi için ilgili alanlara tıklayabilirsiniz.

Uzm. Psk. Begüm Sayan

Klinik Psikolog & Eğitmen

Uzm. Psk. Beril Nihal Kaya

Klinik Psikolog & Eğitmen

Uzm. Psk. Cem Gümüş

Klinik Psikolog, Yazar & Eğitmen

Uzm. Psk. Ezgi Beyza Toprakçı

Klinik Psikolog & Eğitmen

Uzm. Psk. Sude Korkmaz

Klinik Psikolog & Eğitmen

VERİLEN HİZMETLER

Bireysel Danışmanlık


- Kaygı, üzüntü, öfke, suçluluk, utanç gibi zorlayıcı duyguların eşlik ettiği sorun türlerinde danışmanlık

- Kendine saygı-değer verme güçlükleri

- Değersizlik, duygusal yoksunluk vb. hissettiren olumsuz deneyimlerin işlenmesi

- Yönetici koçluğu

- Performans geliştirme koçluğu

Çift Danışmanlığı


- İletişim eğitimi

- Duygu odaklı ilişki danışmanlığı

- İlişkideki kırgınlıkların onarılmasına destek

- İlişkide zorlayıcı olayları-krizleri işlemek

- Anlaşmazlıklarda uzlaşı yönetimi

- İlişki kalitesini artırma danışmanlığı

Kişisel Gelişim Online Eğitim Programları ve Yayınları


- Sorunları aşma ve yaşam kalitesini artırmaya yönelik online video eğitim programları

- Kişisel gelişim kitap yayıncılığı

- Sosyal medya içerik yayıncılığı

Mesleki ve Kurumsal Eğitimler


- Meslektaşlara yönelik online eğitim programları

- Çalışan memnuniyetini ve verimliliğini artırmaya yönelik eğitim programları

MERKEZİMİZ

Danışmanlık Merkezimiz: Bağdat Caddesi-Kadıköy/İstanbul

Bağdat Caddesi üzerindeki danışmanlık merkezimizde psikolojik açıdan yaşam kalitesini artırmak isteyen kişilere deneyimli psikolog kadromuzla yardımcı oluyoruz. 

Bağdat Caddesi’nde tavsiye edilen bir merkez olmaya özen gösteriyoruz. Merkezimiz bünyesindeki danışmanlarımız klinik psikoloji alt yapısı olan deneyimli uzmanlardır. Cem Gümüş ile benzer bir sistemle çalışmaktadırlar. 

Bağdat Caddesi üzerinde, nezih bir bölgede yer alan ofisimiz Moda, Fenerbahçe, Caddebostan, Göztepe, Erenköy mahallelerine yakın bir konumdadır.

Şehir dışında ya da yurt dışında olup Bağdat Caddesi merkezimize psikolog desteği için yüz yüze ulaşamayacak danışanlarımıza online görüntülü görüşme yoluyla da yardımcı olabiliyoruz. Bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Bağdat Caddesi, Mustafa Mazhar Bey Sokak, No: 3/2 Kadıköy/İstanbul

Ofis Tel: 05538464796

NEDEN CEM GÜMÜŞ AKADEMİ?

Bağdat Caddesi üzerindeki merkezimiz bünyesinde, şu değerleri içselleştirmiş uzman psikolog kadromuzla eğitim ve danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

Etkili Yöntemleri Kullanmak

Güncel gelişmeler ışığında en etkili bilimsel yaklaşımları takip edip kullanarak verimliliğimizi en üst düzeyde tutmaya çalışıyoruz.

Kişisel Gelişimine Önem Vermek

Geçmediğimiz yollarda başkalarına da eşlik edemeyeceğimize inanıyoruz. O yüzden ekipteki tüm uzmanlar kendi gelişim süreçlerinde psikolojik danışmanlık desteği almıştır.

Mesleki Gelişimine Önem Vermek

Alanımızda sürekli eğitimin bilincinde olarak uzun süreli kapsamlı eğitimler almaya ve alandaki gelişmeleri takip etmeye devam ediyoruz.

Bütünsel Yaklaşım

Sorunları hem nedensel hem de çözüm odaklı olarak dinamik bir şekilde, danışanlarımızın ihtiyaçlarına göre işlemeye önem veriyoruz. Danışanları yönteme değil, yöntemi danışanlara uyarlamaya özen gösteriyoruz.

Etik Çalışmak

Etik değerlerle, danışanlara en verimli şekilde, gizlilik prensibiyle ve zarar vermeme ilkesiyle, sorumluluk bilincimizin farkında olarak yardımcı oluyoruz.

Pozitif Gerçekçi Yaklaşım

Sorunları patolojik bir perspektifle etiketçi bir yaklaşım yerine ihtiyaç perspektifiyle, pozitif bir çerçevede işleyip destekleyici psikoeğitim çalışmalarıyla da entegre şekilde ilerliyoruz.

Bağdat Caddesindeki Psikolog Arayışında Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl başvurabilirim?

05538464796 nolu telefonu arayarak merkezimize ulaşabilirsiniz.Ön bilgi sonrası merkezimiz bünyesindeki uygun bir uzmana yönlendirilme yapılması konusunda ihtiyacınıza göre destek verilecektir.Cem bey dışındaki bir uzmana yönlendirilme konusunda destek almak için aşağıdaki ön değerlendirme formunu doldurabilirsiniz. Böylece mevcut durumunuza uygun bir uzman önerilmesi ve ücretsiz ön görüşme yapılması için size ulaşılacaktır. 

Ekipteki uzmanlara yönlendirilme konusunda kararsızım. Ne yapabilirim?

Cem bey'in programı ve çalışma şartları uymadığı takdirde ekibimizdeki uzmanlardan destek alabilirsiniz. Sayfadaki ön görüşme linkine tıklayarak erişeceğiniz formu doldurmanız durumunda Cem beyin bilgisi dahilinde ihtiyacınıza uygun bir yönlendirme danışmanlığı alma imkanınız bulunmaktadır. Gerektiğinde bu amaçla Cem beyin kendisiyle de kısa bir görüşme planlayabiliyoruz.

Psikolog Fiyatları Ne Kadar?

Psikolog desteği taleplerinizde klinik psikoloji alt yapısı olan uzmanlarımızın deneyim düzeylerine göre fiyatlarda farklılıklar olabilmektedir. Bilgi için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Eğitimler hakkında bilgi alabilir miyim?

Cem Gümüş Akademi bünyesinde online eğitim programlarıyla kişisel gelişim ve mesleki odaklı eğitimler düzenlenmektedir.Bu eğitimlerle ilgili bilgi almak için bu web sayfasında gezinmeye devam edebilir ya da destek@cemgumus.com adresine yazabilirsiniz.

İyi Bir Psikolog Nasıl Bulunur?

Özellikle klinik psikoloji alt yapısı olan, bilimsel çalışmalara ve alandaki gelişmelere hakim, deneyimli bir uzmana ulaşmanız çok önemlidir. Mesleki bilgi ve deneyimlerin yanı sıra uzmanların iletişim becerileri de çok önemlidir. Danışanlarını anladığını gösterebilen, açık geri bildirimlerde bulunabilen, sürece ustaca uyumlanabilen ve aynı zamanda da gerekli yüzleştirmeleri de dengeli şekilde yapabilen bir psikolog ile çalışmak verimli sonuçlar getirecektir. İyi bir psikolog bulmak için referans alabileceğiniz birilerine danışmanın yanında, internetten uzmanların öz geçmişlerini inceleyebilir, hazırladıkları videoları-yazıları inceleyebilirsiniz. Destek almayı düşündüğünüz uzmanın iyi bir psikolog olup olmadığını değerlendirmenin bir yolu da kendisiyle kısa bir ön görüşme talep etmektir. Tabii ki iyi bir psikolog nasıl bulunur sorusunun en iyi cevabı o psikolog ile 2-3 seans görüşme yapmaktır. Bilimsel çalışmalara göre ilk 3 seansın verimli geçmesi iyi bir psikolog ile çalışıldığı konusunda önemli bir ipucu verebilmektedir.

Psikologlar aslında hastalık denilebilecek türdeki sorunlara bağımsız şekilde bakamazlar. Genelde bu yönde yanlış bir kanıyla sorunlarla hastalıklar birbirine karıştırılmaktadır. Psikologlar yaşam kalitesini olumsuz etkileyen, fizyolojik herhangi bir arka planı olmayan birçok stres yaratan konuda danışanlarına destek olabilmektedir. Bu sayfanın üst kısmında yetişkinlerle çalışan psikologların ne tür sorunlarda destek olduğuyla ilgili fikir edinebilirsiniz. Bunun yanında bazı psikiyatrik hastalıklarda, psikiyatristlerin denetiminde olması şartıyla, klinik psikologlar bipolar, madde bağımlılığı, majör depresyon gibi psikiyatrik hastalıklarda da yardımcı olabilmektedir.

Ön Görüşme İmkanı

Aşağıdaki linkteki ön görüşme formunu doldurarak psikolog uzmanlarımızdan birisiyle ön görüşme yapabilirsiniz. Böylelikle mevcut durumunuza özel bir yönlendirme desteği alabilirsiniz.

Psikolojik danışmanlık desteği ihtiyacınızı analiz edin

Cem Gümüş Akademi

BEDAVA
İNCELE