Anadolu Yakası Psikolog

Yetişkin yaştaki kişilere, sorunları aşma veya yaşam kalitesini artırma konusunda, anadolu yakası merkezimizde psikolog kadromuzla kapsamlı eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Bilgi için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.

Ön Görüşme İmkanı

Aşağıdaki linkteki değerlendirme formunu doldurarak psikolog uzmanlarımızdan birisinden ön görüşme randevusu alabilirsiniz. Böylelikle mevcut durumunuza özel bir yönlendirme desteği alabilirsiniz.

Yeni bir bene uyanmak için var olan benliğinizi keşfetmeye ve büyümeye karar verdiğinizde, bizler bu kararınız sonrası yolculuğunuzda size eşlik edebiliriz.
Uzm. Psk. Cem Gümüş
Klinik Psikolog, Yazar & Eğitmen

DANIŞMANLARIMIZ

Anadolu Yakası Bağdat Caddesi merkezimizdeki tüm danışmanlarımız alanında deneyimli, klinik psikoloji alt yapısı olan ve benzer değerlerle çalışan psikologlardan oluşmaktadır. Psikolog danışmanlarımız hakkında bilgi için ilgili alanlara tıklayabilirsiniz.

Uzm. Psk. Begüm Sayan

Klinik Psikolog & Eğitmen

Uzm. Psk. Beril Nihal Kaya

Klinik Psikolog & Eğitmen

Uzm. Psk. Cem Gümüş

Klinik Psikolog, Yazar & Eğitmen

Uzm. Psk. Ezgi Beyza Toprakçı

Klinik Psikolog & Eğitmen

Uzm. Psk. Sude Korkmaz

Klinik Psikolog & Eğitmen

VERİLEN HİZMETLER

Bireysel Danışmanlık


- Kaygı, üzüntü, öfke, suçluluk, utanç gibi zorlayıcı duyguların eşlik ettiği sorun türlerinde danışmanlık

- Kendine saygı-değer verme güçlükleri

- Değersizlik, duygusal yoksunluk vb. hissettiren olumsuz deneyimlerin işlenmesi

- Yönetici koçluğu

- Performans geliştirme koçluğu

Çift Danışmanlığı


- İletişim eğitimi

- Duygu odaklı ilişki danışmanlığı

- İlişkideki kırgınlıkların onarılmasına destek

- İlişkide zorlayıcı olayları-krizleri işlemek

- Anlaşmazlıklarda uzlaşı yönetimi

- İlişki kalitesini artırma danışmanlığı

Kişisel Gelişim Online Eğitim Programları ve Yayınları


- Sorunları aşma ve yaşam kalitesini artırmaya yönelik online video eğitim programları

- Kişisel gelişim kitap yayıncılığı

- Sosyal medya içerik yayıncılığı

Mesleki ve Kurumsal Eğitimler


- Meslektaşlara yönelik online eğitim programları

- Çalışan memnuniyetini ve verimliliğini artırmaya yönelik eğitim programları

MERKEZİMİZ

Anadolu Yakası Danışmanlık Merkezimiz: Kadıköy/İstanbul​

Anadolu yakası psikolog desteği sağlamada tavsiye edilen bir merkez olmaya özen gösteriyoruz. Anadolu yakasındaki en merkezi konumlardan birisinde bulunan merkezimiz bünyesindeki danışmanlarımız, klinik psikoloji alt yapısı olan deneyimli uzmanlardır. Cem Gümüş ile benzer bir sistemle çalışmaktadırlar. 

Bağdat Caddesi üzerindeki danışmanlık merkezimizde psikolojik açıdan yaşam kalitesini artırmak isteyen kişilere deneyimli psikolog kadromuzla yardımcı oluyoruz. 

Anadolu yakasında nezih bir bölgede yer alan ofisimiz Moda, Fenerbahçe, Caddebostan, Göztepe, Erenköy mahallelerine yakın bir konumdadır.

Şehir dışında ya da yurt dışında olduğundan dolayı anadolu yakasındaki  merkezimize psikolog desteği için yüz yüze ulaşamayacak danışanlarımıza online görüntülü görüşme yoluyla da yardımcı olabiliyoruz. Bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Bağdat Caddesi, Mustafa Mazhar Bey Sokak, No: 3/2 Kadıköy/İstanbul

Ofis Tel: 05538464796

Neden Biz?

Anadolu yakasındaki merkezimiz bünyesinde, şu değerleri içselleştirmiş uzman psikolog kadromuzla eğitim ve danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

Etkili Yöntemleri Kullanmak

Güncel gelişmeler ışığında en etkili bilimsel yaklaşımları takip edip kullanarak verimliliğimizi en üst düzeyde tutmaya çalışıyoruz.

Kişisel Gelişimine Önem Vermek

Geçmediğimiz yollarda başkalarına da eşlik edemeyeceğimize inanıyoruz. O yüzden ekipteki tüm uzmanlar kendi gelişim süreçlerinde psikolojik danışmanlık desteği almıştır.

Mesleki Gelişimine Önem Vermek

Alanımızda sürekli eğitimin bilincinde olarak uzun süreli kapsamlı eğitimler almaya ve alandaki gelişmeleri takip etmeye devam ediyoruz.

Bütünsel Yaklaşım

Sorunları hem nedensel hem de çözüm odaklı olarak dinamik bir şekilde, danışanlarımızın ihtiyaçlarına göre işlemeye önem veriyoruz. Danışanları yönteme değil, yöntemi danışanlara uyarlamaya özen gösteriyoruz.

Etik Çalışmak

Etik değerlerle, danışanlara en verimli şekilde, gizlilik prensibiyle ve zarar vermeme ilkesiyle, sorumluluk bilincimizin farkında olarak yardımcı oluyoruz.

Pozitif Gerçekçi Yaklaşım

Sorunları patolojik bir perspektifle etiketçi bir yaklaşım yerine ihtiyaç perspektifiyle, pozitif bir çerçevede işleyip destekleyici psikoeğitim çalışmalarıyla da entegre şekilde ilerliyoruz.

Anadolu Yakası Psikolog Arayışında Sıkça Sorulan Sorular

Anadolu Yakası Merkezinizden Psikolog Randevusunu Nasıl Alabilirim?

05538464796 nolu telefonu arayarak merkezimize ulaşabilirsiniz.Ön bilgi sonrası merkezimiz bünyesindeki uygun bir uzmana yönlendirilme yapılması konusunda ihtiyacınıza göre destek verilecektir.Cem bey dışındaki bir uzmana yönlendirilme konusunda destek almak için aşağıdaki ön değerlendirme formunu doldurabilirsiniz. Böylece mevcut durumunuza uygun bir uzman önerilmesi ve ücretsiz ön görüşme yapılması için size ulaşılacaktır. 

Ekipteki Psikologlardan Randevu Alma Konusunda Kararsızım. Ne yapabilirim?

Cem bey'in takipçisi olup daha sonra kendisinden randevu almak istemiş olabilirsiniz ancak kendisinin program yoğunluğu veya çalışma şartları size uymadığı takdirde ekibimizdeki uzmanlardan da randevu alarak destek talebinde bulunabilirsiniz. Sayfadaki ön görüşme linkine tıklayarak erişeceğiniz formu doldurmanız durumunda Cem bey'in bilgisi dahilinde ihtiyacınıza uygun bir yönlendirme danışmanlığı randevusu alma imkanınız bulunmaktadır. Gerektiğinde bu amaçla Cem bey'in kendisiyle de kısa bir görüşme randevusu verilebilmektedir.

Terapi Fiyatları Ne Kadar?

Psikolog desteği taleplerinizde klinik psikoloji alt yapısı olan uzmanlarımızın deneyim düzeylerine göre fiyatlarda farklılıklar olabilmektedir. Bilgi için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

İyi Bir Psikolog Nasıl Bulunur?

Özellikle klinik psikoloji alt yapısı olan, bilimsel çalışmalara ve alandaki gelişmelere hakim, deneyimli bir uzmana ulaşmanız çok önemlidir. Mesleki bilgi ve deneyimlerin yanı sıra uzmanların iletişim becerileri de çok önemlidir. Danışanlarını anladığını gösterebilen, açık geri bildirimlerde bulunabilen, sürece ustaca uyumlanabilen ve aynı zamanda da gerekli yüzleştirmeleri de dengeli şekilde yapabilen bir psikolog ile çalışmak verimli sonuçlar getirecektir.

İyi bir psikolog bulmak için en bilinen yol psikolog tavsiyesi için tanıdığınız birisinden referans istemektir. Bu güvenilir bir yol olsa da çevrenizde her zaman bu tür referans verecek birisi olmayabilir. Uzman sayısı bakımından anadolu yakası psikolog seçerken avrupa yakasına göre dezavantajlı olabilmektedir. Bu yüzden iyi bir psikolog arayışınızda nelere dikkat edeceğinizi bilmelisiniz. İnternetten uzmanların öz geçmişlerini inceleyebilir, hazırladıkları videoları-yazıları izleyip okuyabilirsiniz. Destek almayı düşündüğünüz uzmanın iyi bir psikolog olup olmadığını değerlendirmenin bir yolu da kendisinden kısa bir ön görüşme talep etmektir. Tabii ki iyi bir psikolog nasıl bulunur sorusunun en iyi cevabı o psikolog ile 2-3 seans görüşme yapmaktır. Bilimsel çalışmalara göre ilk 3 seansın verimli geçmesi iyi bir psikolog ile çalışıldığı konusunda önemli bir ipucu verebilmektedir. Bu sayfanın altındaki video psikolog seçerken nelere dikkat edebileceğiniz konusunda fikir verebilir.

Ön Görüşme İmkanı

Aşağıdaki linkteki ön görüşme formunu doldurarak psikolog uzmanlarımızdan birisinden ön görüşme randevusu alabilirsiniz. Böylelikle mevcut durumunuza özel bir yönlendirme desteği alabilirsiniz.

Psikolog Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Psikolojik Danışmanlık Desteği İhtiyacınızı Analiz Edin