Yetişkin yaştaki kişilere, sorunları aşma veya yaşam kalitesini artırma konusunda kapsamlı eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Bilgi için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.

Ön Görüşme İmkanı

Aşağıdaki linkteki değerlendirme formunu doldurarak uzmanlarımızdan birisiyle ön görüşme yapabilirsiniz. Böylelikle mevcut durumunuza özel bir yönlendirme desteği alabilirsiniz.

Yeni bir bene uyanmak için var olan benliğinizi keşfetmeye ve büyümeye karar verdiğinizde, bizler bu kararınız sonrası yolculuğunuzda size eşlik edebiliriz.
Uzm. Psk. Cem Gümüş
Klinik Psikolog, Yazar & Eğitmen

UZMANLARIMIZ

Ekibimizdeki tüm uzmanlar alanında deneyimli ve benzer değerlerle çalışan kişilerden oluşmaktadır. Uzmanlar hakkında bilgi için ilgili alanlara tıklayabilirsiniz.

Uzm. Psk. Begüm Sayan

Klinik Psikolog & Eğitmen

Uzm. Psk. Beril Nihal Kaya

Klinik Psikolog & Eğitmen

Uzm. Psk. Cem Gümüş

Klinik Psikolog, Yazar & Eğitmen

Uzm. Psk. Ezgi Beyza Toprakçı

Klinik Psikolog & Eğitmen

Uzm. Psk. Sude Korkmaz

Klinik Psikolog & Eğitmen

HİZMETLERİMİZ

Bireysel Danışmanlık


- Kaygı, üzüntü, öfke, suçluluk, utanç gibi zorlayıcı duyguların eşlik ettiği sorun türlerinde danışmanlık

- Kendine saygı-değer verme güçlükleri

- Değersizlik, duygusal yoksunluk vb. hissettiren olumsuz deneyimlerin işlenmesi

- Yönetici koçluğu

- Performans geliştirme koçluğu

Çift Danışmanlığı


- İletişim eğitimi

- Duygu odaklı ilişki danışmanlığı

- İlişkideki kırgınlıkların onarılmasına destek

- İlişkide zorlayıcı olayları-krizleri işlemek

- Anlaşmazlıklarda uzlaşı yönetimi

- İlişki kalitesini artırma danışmanlığı

Kişisel Gelişim Online Eğitim Programları ve Yayınları


- Sorunları aşma ve yaşam kalitesini artırmaya yönelik online video eğitim programları

- Kişisel gelişim kitap yayıncılığı

- Sosyal medya içerik yayıncılığı

Mesleki ve Kurumsal Eğitimler


- Meslektaşlara yönelik online eğitim programları

- Çalışan memnuniyetini ve verimliliğini artırmaya yönelik eğitim programları

MERKEZİMİZ

Bağdat Caddesi-Kadıköy-İstanbul Merkezimiz

Psikolog desteği bir süre düzenli bir çalışma gerektirdiğinden ulaşım kolaylığının olması devamlılık açısından önemlidir.

Kadıköy’de, Göztepe, Suadiye, Erenköy, Caddebostan gibi Bağdat Caddesi’ne yakın bir bölgede oturuyorsanız psikolog desteğine kolay erişebileceğiniz bir konum olmasını tercih edebilirsiniz.

Uzun yıllar Nişantaşı bölgesinde çalışmış bir klinik psikolog olarak Anadolu Yakasına taşınmamla birlikte Kadıköy Bağdat Caddesi Feneryolu’nda, kurucusu olduğum ofisimde ekibimizle birlikte danışanlarımıza destek oluyoruz.

Şehir dışında ya da yurt dışında olan danışanlarımıza online görüntülü görüşme yoluyla da yardımcı olabiliyoruz. Bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Bağdat Caddesi, Mustafa Mazhar Bey Sokak, No: 3/2 Kadıköy/İstanbul

Ofis Tel: 05538464796

MERKEZİMİZ

Danışmanlık Merkezimiz: Kadıköy/İstanbul

Kadıköy bölgesindeki danışmanlık merkezimizde psikolojik iyilik halini artırmaya yönelik çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Kadıköy’de psikolog arayışında tavsiye edilen, donanımlı ve yetkin bir danışmanlık merkezi olmaya özen gösteriyoruz. Klinik psikoloji alt yapısı olan psikolog kadromuz danışmanlık hizmeti verdikleri konularda bu sayfada göreceğiniz ilkelere sadık şekilde destek olmaktadır. 

Kadıköy’ün nezih bir bölgesindeki yer alan ofisimiz, psikolog arayışında Moda, Fenerbahçe, Caddebostan, Göztepe, Erenköy mahallelerine yakın bir konumdadır.

Şehir dışında ya da yurt dışında olup Kadıköy merkezimiz’e psikolog desteği için yüz yüze ulaşamayacak danışanlarımıza online görüntülü görüşme yoluyla da yardımcı olabiliyoruz. Bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Adres: Bağdat Caddesi, Mustafa Mazhar Bey Sokak, No: 3/2 Kadıköy/İstanbul

Ofis Tel: 05538464796

ÇALIŞMA İLKELERİMİZ

Merkezimiz bünyesinde şu değerler doğrultusunda eğitim ve danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

Etkili Yöntemleri Kullanmak

Güncel gelişmeler ışığında en etkili bilimsel yaklaşımları takip edip kullanarak verimliliğimizi en üst düzeyde tutmaya çalışıyoruz.

Kişisel Gelişimine Önem Vermek

Geçmediğimiz yollarda başkalarına da eşlik edemeyeceğimize inanıyoruz. O yüzden ekipteki tüm uzmanlar kendi gelişim süreçlerinde psikolojik danışmanlık desteği almıştır.

Mesleki Gelişimine Önem Vermek

Alanımızda sürekli eğitimin bilincinde olarak uzun süreli kapsamlı eğitimler almaya ve alandaki gelişmeleri takip etmeye devam ediyoruz.

Bütünsel Yaklaşım

Sorunları hem nedensel hem de çözüm odaklı olarak dinamik bir şekilde, danışanlarımızın ihtiyaçlarına göre işlemeye önem veriyoruz. Danışanları yönteme değil, yöntemi danışanlara uyarlamaya özen gösteriyoruz.

Etik Çalışmak

Etik değerlerle, danışanlara en verimli şekilde, gizlilik prensibiyle ve zarar vermeme ilkesiyle, sorumluluk bilincimizin farkında olarak yardımcı oluyoruz.

Pozitif Gerçekçi Yaklaşım

Sorunları patolojik bir perspektifle etiketçi bir yaklaşım yerine ihtiyaç perspektifiyle, pozitif bir çerçevede işleyip destekleyici psikoeğitim çalışmalarıyla da entegre şekilde ilerliyoruz.

SIK SORULAN SORULAR

05538464796 nolu telefonu arayarak merkezimize ulaşabilirsiniz.Ön bilgi sonrası merkezimiz bünyesindeki uygun bir uzmana yönlendirilme yapılması konusunda ihtiyacınıza göre destek verilecektir.Cem bey dışındaki bir uzmana yönlendirilme konusunda destek almak için aşağıdaki ön değerlendirme formunu doldurabilirsiniz. Böylece mevcut durumunuza uygun bir uzman önerilmesi ve ücretsiz ön görüşme yapılması için size ulaşılacaktır. 

Cem Gümüş Akademi bünyesinde online eğitim programlarıyla kişisel gelişim ve mesleki odaklı eğitimler düzenlenmektedir.Bu eğitimlerle ilgili bilgi almak için bu web sayfasında gezinmeye devam edebilir ya da destek@cemgumus.com adresine yazabilirsiniz.

Ücretsiz destek imkanı var mı?

Cem bey YouTube kanalında, Instagram sayfasında, podcast kanalında ve bu websitesindeki yazılar bölümünde haftalık olarak düzenli içerikler paylaşmaktadır. Bu içerikleri takip ederek birçok konuda kendi kendinize destek olma konusunda fikir edinebilirsiniz.

Cem bey'in programı ve çalışma şartları uymadığı takdirde ekibimizdeki uzmanlardan destek alabilirsiniz. Sayfadaki ön görüşme linkine tıklayarak erişeceğiniz formu doldurmanız durumunda Cem beyin bilgisi dahilinde ihtiyacınıza uygun bir yönlendirme danışmanlığı alma imkanınız bulunmaktadır. Gerektiğinde bu amaçla Cem beyin kendisiyle de kısa bir görüşme planlayabiliyoruz.

Mesleki eğitim programlarına nasıl ulaşabilirim?

Mesleki eğitim programlarıyla ilgili bilgi almak için sayfanın üst bölümündeki ilgili menüden ulaşabilirsiniz.

Cem bey'in kişisel gelişime yönelik kitapları ve eğitim programları hakkında detaylı bilgi için ana sayfayı ziyaret edebilirsiniz. www.cemgumus.com

Daha fazla bilgi isterseniz destek@cemgumus.com adresine yazabilirsiniz.

Ön Görüşme İmkanı

Aşağıdaki linkteki ön görüşme formunu doldurarak uzmanlarımızdan birisiyle ön görüşme yapabilirsiniz. Böylelikle mevcut durumunuza özel bir yönlendirme desteği alabilirsiniz.

Destek alma ihtiyacınızı analiz edin