Deneyimli bir terapist olarak yıllar içinde şunu net bir şekilde anladım: İnsanlar tespitlerin ötesinde sonuç almak istiyorlar ve ne yapabileceklerini anlamaya-yön bulmaya ihtiyaç duyuyorlar. 

İdeal şartlarda terapi sürecinde bunu sağlasak bile herkesin terapi desteği almaya ihtiyacı ya da imkanı olmuyor.  

Bu sorunu çözümlemeye katkı sağlaması açısından insanların kendi kendilerine uygulayabilecekleri bir çerçeveyi öğrenip uygulamalarının faydalı olacağını düşünüyorum. 

Bu amaçla, Uyan Yöntemi olarak adlandırdığım, 4 basamaklı bir çerçeve sentezledim. 

Uyan Yöntemiyle psikolojik uyku halinden uyanıp sıkıntıları aşmak ve yaşam kalitesini artırmak mümkün…

Yöntemin temel çerçevesini anlattığım, “Kendinin Terapisti Ol” adlı kişisel gelişim kitabımda, 4 basamağı uygulamakla ilgili birçok fikir paylaşıyorum. 

Kitabı okumayı tamamladığınızda yaşam boyu kullanabileceğiniz güçlü bir kılavuza sahip olacaksınız. 

Öğrendiklerinizi daha da pekiştirmek için vaka örneklerini, uygulamalara yönelik yönlendirmeleri ve sonraki sürece yönelik planlamaları da paylaşıyorum. 

Ayrıca kitap dışındaki bonus ek eğitim içerikleriyle yöntemden daha çok verim almanız mümkün olacaktır.

Tabii ki sadece psikolojik içerikli bir kitap okuyup sadece bir terapistten alınabilecek derinlikte bir yardımı kendine vermeyi beklememek gerekiyor.

Bu kitapla birlikte bir terapist gibi düşünmenin temellerini öğrenerek, zihninizi toparlamanıza ve kişisel gelişim sürecinizi daha verimli hale getirmenize katkı sağlamayı amaçlıyorum. 

‘’Kendinin Terapisti Ol’’
Kitabını Edindiğinizde Keşfedeceklerinizi
Aşağıda Görebilirsiniz…

✔️Kişisel Gelişim Alanında Öğreneceğiniz Her Şeyi artık çok daha net bir şekilde 4 kategori altında içselleştirebilme imkanı yakalayın. Okuduğunuz, dinlediğiniz, gördüğünüz, deneyimlediğiniz her şeyi tutarlı bir şekilde bir araya getirebileceksiniz.

✔️“Ben Değil Diğerleri Değişmeli” dediğiniz bir durumdaysanız kendinizi nasıl konumlandırabileceğinizi netleştirin.

✔️“Biliyorum Ama YAPAMIYORUM” sorununun nedenini kitaptaki çerçeveyle net bir şekilde tespit edip neyi farklı yapmanız gerektiğini anlayabileceksiniz.

✔️Usta Terapistlerin Verimli Terapi Sürecinde Nelere Dikkat Ettiğini ve bunları kendinin terapisti olarak nasıl kullanabileceğinizi öğrenin.

✔️Kaygı, Depresyon, Öfke Gibi Farklı Türdeki Sorunlarda kendinin terapisti olma sistemini uygulama prensiplerini öğrenin.

✔️1-2-3-4-1-2-3-4… Döngüsel Modelle karmaşık ve çok boyutlu sorunlara uzun vadede etkili şekilde nasıl yaklaşabileceğinizi öğrenin.

✔️Öğrendiklerinizi Uygulamakta Zorlandığınızda sonraki süreçte destek alma gerekliliği kararını nasıl verebileceğinizi anlayın.

✔️Ve Çok Daha Fazlasını Öğrenin…

Zamandan kazanmak ve verimi artırmak isterseniz, bu kitap dışında başka kaynaklardan, eğitimlerden veya yakın destek imkanlarından da faydalanmayı düşünebilirsiniz…

…ancak, Kendinin Terapisti Ol kitabının, sıkıntılarınızı aşmak, hayatınızın iplerini elinize almak ve yaşam kalitenizi artırmak için temel düzeyde gerekli birçok şeyi içerdiğini söyleyebilirim. 

Şimdilik kitabı sadece e-kitap olarak dijital versiyonla edinebiliyorsunuz (yazılı baskısı fiziksel adresinize gönderilmeyecektir). Bu sayfadaki linkten Kendinin Terapisti Ol kitabını sipariş verdikten hemen sonra, kitabın dijital versiyonunu cihazınıza indirebileceksiniz. Böylece 4 basamaklı kendine destek sistemini öğrenmeye hemen başlayabilirsiniz. 

Vereceğiniz siparişiniz 4 adet bonusu da içermektedir. 

Kitabı okuduktan sonra sonuç almanızı da istediğim için bazı bonus içeriklere de erişiminiz olacak. 

 

BONUS İÇERİKLER

Bilinç Dışı Analizi eğitimi cem gümüş

Bonus 1:

Bilinç Dışı Analizi Eğitimi

Bilinç Dışı Analizi Eğitimi ile işlenmemiş olumsuz deneyimlerin bilinç dışı süreçte nasıl bir etkiye sahip olduğunu ve bunları analiz etmenin basit bir çerçevesini öğreneceksiniz. 

Eğitimde anlattığım çatışma teorisini öğrenerek özellikle sistemin 2. basamağı olan yazarak düşünme basamağında geçmişten gelen etkileri, bilinç dışı kalıpları basit bir şekilde analiz etmek mümkün olabilir. Böylelikle Kendinin Terapisti Olma sisteminin ikinci basamağında daha derinlikli analizler yapabilirsiniz. 

Bu eğitimde paylaştığım, içindeki çocuğu destekleme egzersizi de özellikle faydalı olacaktır. Bizim travma çalışmalarında, terapilerde sıklıkla kullandığımız tarzdaki egzersizlerin basit bir formatını bu eğitimde paylaştım. 

Uygulamalı olarak sizi yönlendirerek içinizdeki çocukla temas kurmanıza ve ona destek olmanıza yönelik bir egzersizi anlatıyorum. Bunun ardından oradaki egzersizde de anlattığım üzere, iki hafta boyunca içindeki çocuğu destekleme çalışmasını uygulayabileceksiniz. Böylece Kendinin Terapisti Olmak için gerekli güçlü bir içsel kaynağa sahip olabilirsiniz. 

Özellikle olumsuz çocukluk deneyimlerinin yaralarını sarma sürecinde Kendinin Terapisti Olmaya çalışıyorsanız içindeki çocuğu destekleme egzersizi size önemli bir avantaj sağlayacaktır.

 

Nasıl Bilgi Edinilir cem gümüş

Bonus 2:

“Nasıl Bilgi Edinilir?” Eğitimi

Bu eğitimde paylaştığım videoyu izleyerek kendinizi geliştirmek için kullanacağınız bilgi kaynaklarını dört basamaklı özel bir çerçeveyle nasıl bir araya getirebileceğinizi örnek bir vaka üzerinden öğreneceksiniz. 

Bu eğitimde, özellikle internetten araştırma yaparken görsel ya da yazılı bilgi kaynaklarında nelere dikkat edebilirsiniz, bu tür araştırmaları nasıl yapabilirsiniz ve Kendinin Terapisti Olmayı sağlayan dört basamaklı sistemi nasıl kullanabilirsiniz konusunu detaylı olarak anlatıyorum.

Böylece siz de daha sonra bu modele benzer şekilde ilerleyerek öğrendiğiniz sistemi sonraki süreçte içselleştirme konusunda güçlü adımlar atabilirsiniz. Daha da önemlisi size özel kişiselleştirilmiş bir planlamayı nasıl yapabileceğiniz konusunda birçok fikir edinebilirsiniz.

 

Değişim Aşamaları Teorisi eğitimi cem gümüş

Bonus 3:

Değişim Aşamaları Teorisi Eğitimi

Değişim bir süreçtir. Bu sürecin neresinde olduğunuzu anlamanız Kendinin Terapisti Olma sürecinde büyük avantajlar sağlayacaktır. 

Değişim aşamaları teorisine göre değişim sürecinin birkaç aşaması vardır. Bu aşamaları öğrenerek nerede, neye, ne kadar odaklanmanız gerektiğini anlayıp kendinizi motive edebileceksiniz. 

Özellikle de kitapta öğreneceğiniz dört basamaklı sistemin son basamağında değişim aşamaları teorisi eğitiminden aldığınız bilgileri doğrudan kullanabileceksiniz. Bu teorinin Kendinin Terapisti Olmakla izdüşümlerini anladığınızda yöntemi içselleştirmeye yönelik daha derin bir anlayışa geçebileceksiniz. 

 

cem gümüş kendinin terapisti ol sesli kitap

Bonus 4:

Sesli Kitap Versiyonu

‘’Kendinin Terapisti Ol’’ Kitap Siparişinize 3.5 saatlik Sesli Kitap Versiyonu da Dahildir.

Kitapları sesli olarak dinlemeyi tercih eder misiniz?

Şimdi sipariş verdiğinizde Kendinin Terapisti Ol kitabının tamamının sesli kitap versiyonunu da ücretsiz olarak edinme hakkınız olacaktır. 

Ses kayıt dosyasını cihazınıza yükleme şansınız olacağı için her türlü cihaz üzerinden bu kayıtları dinleme şansınız olacaktır. Kullanım kolaylığı açısından son yıllarda giderek popüler hale gelen sesli kitap dinleme imkanını bu kitapta da bulacaksınız.

Kendinin Terapisti Ol kitabının dijital versiyonu, 3.5 saatlik sesli kitap ve tüm bonus eğitimler dahildir.

Sadece Bir Kitap Okumak Hayatınızı Yoluna Koymanızı Sağlayabilir mi?

Muhtemelen daha önce birçok şey öğrendiniz, çabaladınız, hatta profesyonel destek aldınız ama hayal kırıklığına uğradınız…

“Elimden gelenin en iyisini yapıyorum ama olmuyor; mantıklı görünen, işe yarar şeyleri neden uygulayamıyorum; nedeni ben olmayan sorunlarda ne yapabilirim ki?” vb. pek çok soruya cevap arıyorsunuz…

Kendinin Terapisti Ol kitabım, size nerede hata yaptığınız ve neleri farklı yapabileceğiniz hakkında birçok fikir verebilir. 

Kitapta paylaştığım 4 basamaklı yöntemin en büyük avantajı yaşamınızı toparlayacak bir çerçeve sunmasıdır. 

Öğreneceğiniz yaşam kılavuzuyla birlikte iç ve dış dünyanız arasındaki uyumu sağlamaya rehberlik edecek, hayat boyu kullanabileceğiniz bir araca sahip olacaksınız. 

Bu konularda büyük bir bilgi patlaması var. Herkes bir şeyler söylüyor, fikirlerini ve deneyimlerini paylaşıyor. Bunlar arasında kaybolmak çok kolay (muhtemelen zaten kaybolduğunuzu hissediyorsunuz)…

İnsanların netliğe, sonraki adımda ne yapabileceklerine karar verebilmeye ihtiyaç duyduğunu gözlemliyorum.

Eğer bu sayfada yazılanlarla aranızda bir bağ kuruyorsanız, kendinin terapisti olmaya karar verdiyseniz kitabımı edinebilirsiniz.

Tabii ki öğrendiklerinizden sonuç almak için uygulamanız gerekiyor. Aksi takdirde bu kitaptaki bilgilerde havada kalacaktır.

Bunun yanında kitapta uygulama zorluklarını da işlemeye yer verdiğim için karşılaşabileceğiniz güçlükleri de kendi kendinize çözümleyebilmek mümkün olabilmektedir. 

%100 Ücret İade Garantisi

Kendinin Terapisti Ol kitabı bu sayfada yazılan her şeyi ve daha fazlasının yolunu gösterecektir. 

Kitabın içinde paylaştığım dört basamaklı sistem psikolojiyle bağlantılı her konuda yaşam boyu kullanabileceğiniz bir çerçeve sunacaktır. 

Bu kitabı okuduğunuzda ya da dinlediğinizde ve bonus eğitimleri tamamlayıp öğrendiklerinizi aynen uyguladığınızda…

…yeni yollar keşfedeceğinizi, kafanızın netleşmeye başlayacağını ve kendinize-diğer insanlara bakış açınızının değişmeye başlayacağına inanıyorum. 

Eğer HERHANGİ bir nedenle memnuniyetsiz kalırsanız…

eposta@cemgumus.com adresinden asistanıma memnuniyetsizliğinizi yazabilirsiniz. Ödediğiniz kitap ücreti hemen iade edilecektir. 

365 Gün
İade Garantisi

Bu garanti, 365 gün boyunca kitabı okuyup, bonus eğitimlerin tamamına erişebileceğiniz ve verdiğiniz ücretin buna değip değmediğine karar verebileceğiniz anlamına geliyor. 

Kitabın cüzi bir ücreti olmasına rağmen böyle bir garanti vermemin sebebi kendiniz için bir şeyler yapma konusundaki bahanelerinizi kenara koymanızı kolaylaştırmak…

Buraya kadar okumaya zaman ayırdığınız için teşekkürler. 

2008 yılından beri psikoterapist olarak yüzlerce kişiye kendilerinin terapisti olabilmeleri konusunda destek oldum. 

Son yıllarda açtığım YouTube kanalımla çok daha fazla sayıda kişiye travma, kaygı, mutsuzluk, ilişki sorunları, bağlanma stilleri, kişisel gelişim ve terapi yaklaşımları gibi pek çok konuda bilgilendirici içerikler paylaşıyorum. 

Her ay bu içerikler binlerce kişi tarafından izleniyor ve olumlu geri dönüşler alıyorum. 

Zaman içinde görüyorum ki insanlar doğru bilgileri, tutarlı bir çerçeveyle bir araya getirdiklerinde, değişim konusundaki motivasyon ve kararlılıkla birlikte profesyonel bir destek almadan da pek çok şeyi başarabiliyorlar. 

Kendinin Terapisti Olma sisteminin temelindeki Uyan Yöntemini kavramsallaştırmam da bu deneyimlerim sonucu oluştu. 

Uyan Yöntemindeki dört basamaktaki aktiviteleri benim icat ettiğimi söyleyemem. Esinlendiğim birçok terapi ve kişisel gelişim sistemi modeli oldu. 

Özellikle Pozitif Psikoterapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Mindfulness Yaklaşımı, Duygu Odaklı Terapi, Transteorik Model, Transaksiyonel Analiz, Gestalt Terapi, Adler Koçluk Sistemi vb. pek çok disiplin, dört basamaklı uyan yöntemi sisteminin temelini oluşturuyor. 

Bu disiplinlerden yıllar içinde edindiğim bilgilerimi kendi kişisel-mesleki deneyimlerimle harmanlayıp, işe yarar şekilde sadeleştirerek, en faydalı kısımları tutarlı bir çerçevede bir araya getirdim. 

İnsanlara biz terapistler gibi düşünmeye başlayabilecekleri temel bir zemin sunmak istiyorum. Madem ki terapide amacımız kendilerine yardımcı olmalarını sağlamak, terapi ortamında olmadan da bunu yapabilmek isteyecek kişilere destek olmayı amaçlıyorum. Uzun bekleme listem veya diğer şartların uymaması nedeniyle birlikte çalışamadığımız pek çok kişi var. 

Bu kitapta kişisel gelişim ve sorunları çözümleme konusuna yaklaşımımla ilgili pek çok ipucunu anlatıyorum. YouTube kanalımda ve diğer platformlarda da açık bir şekilde, bilgiyi sakınmadan haftalık olarak ücretsiz pek çok paylaşım yapıyorum. 

Bu kitapta ise derli toplu bir biçimde, sonuç almaya daha çok odaklanacak bir eser hazırlamak için özel bir zaman ayırdım. 

Kendinin Terapisti Ol kitabını okuduktan sonra herkesin aynı sonuçları alacağını tabii ki garanti edemem. Motivasyon, kararlılık, çaba, çevresel destek gibi pek çok faktör alınan sonuçların hızını etkileyecektir. 

Kitabı alıp okuyanlara garanti edebileceğim şey, 4 basamaklı kendine yardım sistemini kullanarak iç ve dış dünyaya daha net ve etkili şekilde yaklaşabilecekleri bir çerçeveyi öğrenmeleridir. 

Kendinin Terapisti Ol kitabımı faydalı bulacağınızı umuyorum. Kitabı bitirdiğinizde (hatta bitirmeden önce de olur), bana bir e-posta göndererek kitapla ilgili görüşlerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum. 

Kitapta görüşmek dileğiyle…

Cem Gümüş

OKUYUCU GÖRÜŞLERİ

4,6
Rated 4.6 out of 5
Ortalama 4.6 yıldız (92 yorum üzerinden)
Harika69%
Çok iyi26%
Ortalama4%
Kötü0%
Çok kötü1%

Yaz,farkına var,değiş ve konturol et güncelle.

Rated 5 out of 5
29/03/2023

Başlangıçta uyan yöntemi zor geldi sanki basaramayacağım bende işe yaramaz sonuçta yaşadığım ortam aynı diye düşündüm .Yazdıkıkça bende görmediğim farkına bile olmadığım şemalarımı farkedince bunların tetiklenmemesi için duygu ve hislerimi şimdi burada yöntemlerini kullanarak kendime dısardan bakmayı öğrendim.Tutum ve davranıslarımda degismelerim yavaşta olsa artırmaya geri dönüp güncellemeler yaparak hala çaba içerisindeyim.

Sizi tanıdığım için çok şanslıyım çok sağolun.Başarılarınız daim olsun.Sevgiler saygılar.

Yeliz

Yazmak ,bilinçlenmek,değişmek,

Rated 5 out of 5
27/03/2023

UYAN yöntemiyile duygularımın ,bedenime etkilerini dolaysıyla davranışlarımın nedenlerini açıkça görebiliyorum neleri nasıl değiştirmek gerektiğini artık anlayabiliyorum.Süreci takip edip değişimin kalıcılığı için tutarlı bir şekilde güncelliyorum..Bununlar için size minnettarım teşekkürler.iyiki varsınız başarılarınız daim olsun.

Yeliz

Kitap Yorumu

Rated 5 out of 5
21/03/2023

Merhabalar,

Sizi Youtube’da karşıma çıkan bir videonuzla tanıdım. Anlatımınız, samimiyetiniz, konulara yaklaşımınız bana iyi gelince hemen kitabınızı okumaya karar verdim. Kendi Terapistin Ol kitabınızı 2 kere okudum. Hem kitabın bonus videolarını hem de Youtube’daki videolarınızın çoğunu izledim. UYAN eğitiminizi de biraz inceledim.

Kişinin aradığı destek ve yardıma kendi iç dinamikleriyle sistemli bir şekilde ulaşabileceğini göstermesi belki de bu kitabın en önemli mesajlarından birisi benim için. Böyle bir çerçeveye ihtiyaç duyduğum anda kitabı okumam hayattaki yükleri daha rahat yüklenmemi ve bağımsız bir birey olmaya dair inancımı pekiştirdi. Bunun için size gerçekten çok teşekkür ederim.

Yine de uygulama aşamasında yer yer zorlandığımı ifade etmeliyim. İnsanın dışarıdan gelen tüm yardımları reddeden yaralı ve yer yer saldırgan parçasının kendi güçlü ve olgun parçasından gelecek yardım elini dahi benimsememesi durumunu deneyimledim. Resmen bir süre kendimi kendime ispatlamaya uğraştım. 🙂 Bu süreçte yine kendine karşı sınır problemi yaşayan insanlar bir ritim tutturana kadar kendilerini biraz yorup hırpalayabileceklerdir.

Şunu belirtmeliyim ki sunduğunuz çerçeve gerçekten çok derli ve toplu bir çerçeve. Yıllardır sadece bir gün uyabildiği planlar hazırlayıp sadece ilk sayfasını doldurabildiği konulu defterler oluşturan kişiler belki biraz daha sebatkar olabilir bu vesileyle. Fakat bu çerçevenin öylesine herkesin içini dolduramayacağı bir çerçeve olduğunu düşündüğümü de belirtmeliyim. Derin sorunları olan insanlardan ziyade mental ve ruhsal anlamda ortalama ve ortalamanın üzerindeki insanların kendi değerlerini arttıracakları çalışmaları için kullanılabileceklerini düşünüyorum. Ayrıca çerçevenin algoritmik yapısı zihni bu şekilde işlemeyenler için bir dezavantaj oluşturabilecekken düzenli ve sistematik ilerlemeyi sevenler içinse mükemmel bir kılavuz olacaktır.

Her ne kadar uyan sisteminin her basamağıyla ilgili temel bilgilerin yanı sıra kişinin yeni bilgilere nasıl ulaşılacağı ve bunları sisteme nasıl entegre edebileceğini anlatsanız da tüm bunların toplumumuz için üst düzey sayılabilecek beceriler olduğunu belirtmeliyim. Yine kişinin kendini dinlemesi, farkında olması, uyarıları algılaması, bunlara uygun çözüm önerileri geliştirmesi en azından temel seviyede bir psikoloji bilgisi gerektiriyor. Sırf ara sıra değindiğiniz meditasyon, mindfulnessu, kullandığınız bilişsel davranışçı tabloları öğrenip sindirmek bile bir alt yapı istiyor. Tüm bunlar UYAN sisteminin uygulayıcı kitlesinin kısıtlı olmasına neden olacaktır.

Bir insan ne kadar eğitimli ve donanımlı da olsa kitabınızda okuyucuya bıraktığınız sistemi kendi durumuna uyarlama, sorunlarına çözümler arama gibi aşamaları yapmak için muhtemelen sorunları arasında dağılıp tükendiğinden enerji ve motivasyon bulamayabilecektir. Bu sebeple belki de seçilmiş belli bir temanın UYAN yöntemine uyarlandığı bir konsept bu yöntemin geniş kitlelere ulaşması için kullanışlı olabilir. Bir örnek olması açısından özgüven, özdeğer gibi konuların işlendiği “Kendine UYAN”, ilişkilerdeki temel sorunların işlendiği “İlişkilerine UYAN”, sadece kaygı sorunları için “Kaygılarından UYAN” gibi başlıklarla bir seri oluşturulabilir. Belki de kendi resmini kaybetmiş ve yorgun insanlara içine neyi nasıl yerleştireceklerini kestiremedikleri ve kendi içlerindeki boşluğu anımsatan boş bir çerçeveden ziyade başarılı bir ressamın çizdiği ve tam da kalplerine dokunan bir tabloyu çerçeveleyerek sunmak daha çok kişiye ulaşmanızı sağlayabilir.

Sonuç olarak, sisteminiz daha öncesinde edindiğim bilgiler ve tecrübelerin uçuştuğu zihnimi derli toplu bir hale getirmemde yardımcı oldu ve kendilik bilincimi pekiştirdi. Her ne kadar bu kitapta değinmeseniz de videolarınızda aktardığınız pozitif psikoloji yaklaşımınız çok destekleyici.

Varlığınız ve çabalarınız için teşekkür ederim.

Esranur

Basucu kitabi

Rated 5 out of 5
09/03/2023

Hayatimizin belli donemlerinde yasamis oldugum travmalarin bugunumu nasil etkiledigini anlamak amaciyla ciktigim yolda bu kitabi kendime kilavuz olarak sectim. Daha once terapi destegi aldigim icin problemin ne oldugu konusunda her ne kadar bilincli olsam da zaman zaman bu dusuncelerimi, kaygilarimi yonetmekte zorluk cekiyordum ve her seferinde yine terapiye ihtiyacim var seklinde yorumlayip bunu asmak icin hep bir destek almam gerektigini dusunuyordum. Sonu gelmez bir cikmazda gibiydim. Farkli cozum yollari ararken bu kitap ile tanistim. Kitap size sihirli bir degnek ile hayatinizi degistirmeyi vaad etmiyor. Ders calisiyormus gibi notlar alarak, altini cizerek ve eksik kaldigini dusundugum noktalara tekrar tekrar donerek okumak benim icin cok faydali oldu. Buradaki adimlari her zaman uygulamak cok kolay degil, olmayacaktir da fakat okuyup bir kenara koymak yerine kendi orneklendirmeleriniz uzerinden gercekten emek vererek bakmaya baslarsaniz kitap cok guzel bir yol gosterici oluyor.

Ecem

Değişememekle ilgili önyargılamı kırdı

Rated 4 out of 5
02/03/2023

Değişmek için birçok yöntem denedim,çok kez vazgeçtim sonra yeni şeyler denedim,başka yollara başvurdum bu bi döngüye girdi ve aldığım sonuçlarda kısa süreli oldu.Bu kitabın mitlerini okumadığım sürede buna dahildi.Sonunda artık tamamen tükendim çok çaresiz hissettim..

Kitabı tamamen okuduktan sonra sorunu farkettim.Kitabın etkili olmayacağıyla ilgili endişeleriniz çekinceleriniz varsa kitap bununla ilgili bir sürü noktaya değiniyor almanızı ve kısa zamanda okumanızı tavsiye ederim.

Beyza

Güzel bir aşama kaydı

Rated 5 out of 5
25/02/2023

Ben kitabı eşimle paylaştım ve bu konulardaki okumayı sevmeyen eşim severek lısa sürede okudu ve uygulamaya çalışıyor. Çok teşekkür ederim. Benim için çok önemli bir durum bu. Benim için de çok faydalı oldu. Ekstra mailler için de teşekkür ediyorum. Işık oldunuz hayatımıza.

Arzu

Panik atak ile mücadele ye karşı savaş

Rated 5 out of 5
22/02/2023

Verdiğiniz bilgiler çok güzel ve çok değerli cem bey

Muhammed

Destekleyici kendinizi farketmenizi sağlıyor

Rated 5 out of 5
19/02/2023

Kitabı bir solukta okudum. Videolar la birlikte anlaşılır yalın bir dille yazılmış. Tekrar dönüp okuyorum. Her şey kendin olmak la başlıyor, bunu daha iyi anladım. Sizi takip edicem. Benim için çok faydalı oldu. Kendini bulmak isteyen herkese tavsiye ederim.

Sibel

Farkındalık kazandırıp yapilabilirligine dair umut vadediyor

Rated 5 out of 5
04/02/2023

Kitap gayet sade ve güzel bir anlatıma sahip olsada burada anlatılanları kendi hikayene uyarlama işi, daha önce bu gibi şeyler deneyimlememis kişiler için biraz zor diye düşünüyorum. Kitapta uyan yönteminin tıpkı bir bisiklet sürmek gibi doğru şekilde uygulanarak zamanla alışkanlık haline dönüşüp oto pilota bağlanma özelliğinden bahsediliyordu. Bu durum benim de aklıma yattı fakat ilk başta uyguladiginiz yada uygulamaya çalışacağınız şeyin sizin için doğru olup olmadığını size söyleyecek üçüncü bir göze ihtiyaç olduğunu düşünüyorum. Sonrası zaten kolay…

Emel

Yoldayım...

Rated 5 out of 5
02/02/2023

Daha gidecek çok yolum, değiştireceğim ve kabule geçeceğim çok şeyim olduğunu farkettim. Akıcı, sade ve anlaşılır bir dil kullanılmış bana bir çok kitapta geçen yöntemlerin derlenmiş toparlanmış, özet olarak bize sunulmuş hali olarak görüyorum. Cem beye teşekkür ediyorum.

Zeynep

Öncelikle kitapla ilgili bilgi mesajlarının iletilebileceği e-posta adresinizi yazın.

 

 

This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, This site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.

Cem Gümüş Akademi

BEDAVA
İNCELE