SİPARİŞ SAYFASI

İki adımda siparişinizi tamamlayın

Fatura Bilgileri

Siparişiniz

ÜrünAra Toplam
Kendinin Terapisti Ol E-Kitap (Dijital Versiyon)  × 1 65,00
Ara Toplam65,00
Toplam65,00 (10,83 KDV dahil)
Yol Haritanı Bul Eğitimi

130,00 65,00

Bir süredir hatta belki de uzun süredir devam eden ve aşmayı istediğiniz bir sıkıntınız var ya da yaşam kalitenizi daha da artırabileceğinizi hissediyorsunuz ancak ''ne yapacağım, nereden başlayacağım, nasıl yapacağım?'' gibi birçok soru işareti kafanızı kurcalıyor.

Yol Haritanı Bul eğitimiyle bu konularda netleşmenizi sağlayacak 4 analizi nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Bu eğitimi aldığınızda 4 analizi, 4 güne yayılan kısa eğitim videolarıyla uygulamalı olarak öğreneceksiniz.

 

  • Taksit imkanı bulunmaktadır. Havale (EFT) yoluyla ödeme yapmak isterseniz aşağıdaki e-posta adresine yazabilirsiniz.

AYDINLATMA METNİ: Bu kitap ya da eğitim, tıbbi tanı, teşhis, tedavi, terapi hizmeti sunmayı amaçlamaz; tıbbi tedavi veya terapi yerine geçmez. Herhangi bir sağlık sorununuz varsa lütfen doktorunuza danışın. Bu kitabı edinen ya da eğitime katılan kişiler, aldıkları bilgi ve tavsiyeleri uygulamanın tamamen kendi özgür seçimleriyle olduğunu; program süresince herhangi bir işitsel, görsel, fiziksel veya sair bir yönlendirmenin tamamen kendi isteği ile ve onayı doğrultusunda olduğunu, Cem Gümüş’ün bu konularda herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul ve beyan ederler. Kişisel verileriniz, gizlilik ilkesi sayfamızda belirtilen açıklamalar doğrultusunda işlenmektedir.

Sipariş vermekle ilgili her türlü sorunuzu aşağıdaki adrese yazabilirsiniz:   destek@cemgumus.com 

OKUYUCU YORUMLARI

4,7
Ortalama 4,7 yıldız (148 yorum üzerinden)
Harika74%
Çok iyi21%
Ortalama4%
Kötü0%
Çok kötü1%

Kendini Bulma

07/06/2024

Kitabınızı okudum.Hayatta bizim mutluluğumuzu etkileyen çocukluk döneminde biriken işlenmemiş travmalar olduğunu bu travmaların yetişkinlikte bizi yönettiğini öğrendim.Bu travmalardan uyan yöntemiyle kurtulacağını öncelikle uyku döneminden çıkmak gerekliliğini öğrendim.Ama bazı şeylerin farkına varsamda bu travmaların atlatılması çok zor hatta büyük mücadele edilmesi gerekiyor.,çünkü çocuklukta yaşadığımız travma kuyusu hep bizi çekmeye çalışıyor

Arda

Beğendim

02/06/2024

Kitap benim için oldukça faydalı oldu. Ben bir uzmanım ve konuları ele alış şekliniz beni tatmin etti ayrıca faydalı olma motivasyonunuz da söylediklerinizin etkisini arttırıyor. Kitabı okurken ses tonunuzla okuduğum yerler oldu 🙂 Çizgisini hiçbir zaman bozmayan, güven veren bir uzmansınız. İlminizle yaptığınız katkılar için çok teşekkür ederiz hocam, iyi çalışmalar.

Cemre

Teşekkürler..

01/04/2024

Hocamı youtube üzerinden buldum, uzun süre izledim. Sonra kitabı almaya karar verdim. Derinlemesine odaklanılması gereken bir kitap. Bonuslarıyla birlikte insanın kendiyle ilgilenmesi açısından çok verimli. Mailler halen devam ediyor. Satış sonrası ilgi muhteşem. Elinize emeğinize sağlık. Not olarak dağınıklığı gidermek adına tüm kitap pdf, video, podcast ve bonuslar tek bir rar dosyası halinde paylaşılırsa daha kolay olabilir 🙂

Abdullah