EMDR REHBERİ

EMDR Hakkında Merak Ettiğiniz
Tüm Soruların Cevaplarını Alın

emdr rehberi
EMDR, sorunların temelindeki bilinçdışı etkenleri ve olumsuz deneyimlerin etkilerini oldukça hızlı ve etkili bir şekilde çözümlemeye yardımcı olan bilimsel bir yaklaşımdır. Bu yöntemle ilgili kapsamlı bilgi almak için kitabı ekrandaki linkten ÜCRETSİZ olarak indirebilirsiniz.
Uzm. Psk. Cem Gümüş
EMDR Terapisti-Yazar

Kitap İçeriği

EMDR TERAPİSİ TANITIMI

EMDR Açılımı
EMDR Tarihi
Adaptif Bilgi İşleme Teorisi
Uygulanabilecek Sorun Türleri
Tolerans Penceresi
Çatışma Teorisi

EMDR TERAPİSİ UYGULAMASI

EMDR Yönteminin 3 Aşaması
EMDR Yönteminin 4 Basamağı
Standart Bir EMDR Seansının Yapısı

SIK SORULAN SORULAR

Neden göz hareketleri?
EMDR Hipnoza Benzer Mi?
EMDR yönteminin zararı var mı?
EMDR ile travmalar unutuluyor mu?
EMDR yönteminin etkileri kalıcı mı?
EMDR terapisi uzmanı seçerken ve seanslara devam ederken nelere dikkat etmeliyim? vb.

E-Kitabı PDF Formatıyla Şimdi Edinebilirsiniz

EMDR Rehberi‘nin ücretsiz olarak gönderileceği linke tıklayarak e-posta adresinizi yazın. Böylece ek içerikler ve duyurulardan da haberdar olacaksınız. Kitabın pdf versiyonu e-posta adresinize gönderilecektir. 

EMDR yöntemini uzun yıllardır kullanan bir klinik psikolog olarak birçok farklı sorun türünde EMDR’yi uygulama şansım oldu. Yıllar içerisinde EMDR yöntemini iyice özümsedikçe bu yöntemin insan doğasının doğal iyileştirme mekanizmalarıyla ne kadar uyumlu olduğunu tekrar tekrar gözlemledim. Eğer siz de diğer birçok kişi gibi kişisel gelişimine önem veren ve daha fazlasını isteyen birisiyseniz; bu konuda EMDR yönteminin size uygun olup olmadığını merak ediyorsanız, ''EMDR Rehberi'' kitabı birçok sorunun cevaplanmasını sağlayacaktır. 
Uzm. Psk. Cem Gümüş
EMDR Terapisti-Yazar

Yazar Hakkında

Uzm. Psk. Cem Gümüş

Mesleğimin başlangıç döneminden itibaren EMDR terapisi kullandığım ana yaklaşımlardan birisi oldu. Birçok farklı sorun türünde EMDR yöntemini kullanma deneyimim oldu.

Avrupa EMDR Derneği onaylı sertifikalı EMDR uzmanıyım. 2014-2022 arasında Türkiye EMDR Derneği’nde (EMDR-TR) denetleme kurulu başkanlığı görevinde bulundum.

EMDR yöntemiyle ilgili güncel gelişmeleri takip ediyor, ek eğitimler almaya devam ediyorum.

"İnsanın yaralarını iyileştirme kapasitesi psikolojik yaralar içinde geçerlidir. EMDR yöntemi, psikolojik yaranın iyileşmesine yardımcı olacak koşulları sağlamaktadır."

''EMDR REHBERİ''
E-KİTAP

EMDR Hakkında Merak Ettiğiniz
Soruların Cevaplarını Alın

Aşağıdaki linke tıklayarak kitabı hemen edinebilirsiniz. EMDR yöntemi hakkında farkındalığın artmasını kolaylaştırmak için kitabımı ücretsiz olarak paylaşıyorum.