SİPARİŞ SAYFASI

İki adımda siparişinizi tamamlayın

Fatura Bilgileri

Siparişiniz

ÜrünAra Toplam
Kendinin Terapisti Ol E-Kitap (Dijital Versiyon)  × 1 65,00
Ara Toplam65,00
Toplam65,00 (10,83 KDV dahil)
Yol Haritanı Bul Eğitimi

130,00

Bir süredir hatta belki de uzun süredir devam eden ve aşmayı istediğiniz bir sıkıntınız var ya da yaşam kalitenizi daha da artırabileceğinizi hissediyorsunuz ancak ''ne yapacağım, nereden başlayacağım, nasıl yapacağım?'' gibi birçok soru işareti kafanızı kurcalıyor.

Yol Haritanı Bul eğitimiyle bu konularda netleşmenizi sağlayacak 4 analizi nasıl yapacağınızı öğrenebilirsiniz.

Bu eğitimi aldığınızda 4 analizi, 4 güne yayılan kısa eğitim videolarıyla uygulamalı olarak öğreneceksiniz.

 

  • Tüm kredi kartlarına taksit imkanı bulunmaktadır. Banka havalesi (EFT) tercih ederseniz sayfanın altındaki e-posta adresine yazabilirsiniz.

AYDINLATMA METNİ: Bu kitap ya da eğitim, tıbbi tanı, teşhis, tedavi, terapi hizmeti sunmayı amaçlamaz; tıbbi tedavi veya terapi yerine geçmez. Herhangi bir sağlık sorununuz varsa lütfen doktorunuza danışın. Bu kitabı edinen ya da eğitime katılan kişiler, aldıkları bilgi ve tavsiyeleri uygulamanın tamamen kendi özgür seçimleriyle olduğunu; program süresince herhangi bir işitsel, görsel, fiziksel veya sair bir yönlendirmenin tamamen kendi isteği ile ve onayı doğrultusunda olduğunu, Cem Gümüş’ün bu konularda herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul ve beyan ederler. Kişisel verileriniz, gizlilik ilkesi sayfamızda belirtilen açıklamalar doğrultusunda işlenmektedir.

Sipariş vermekle ilgili her türlü sorunuzu aşağıdaki adrese yazabilirsiniz:   de****@ce******.com 

OKUYUCU YORUMLARI

4,7
Rated 4,7 out of 5
Ortalama 4,7 yıldız (141 yorum üzerinden)
Harika73%
Çok iyi22%
Ortalama4%
Kötü0%
Çok kötü1%

4 Analiz Formunu önemsiyorum. Motivasyon ölçümlemesi gibi.

Rated 4,0 out of 5
29/02/2024

Yararlı bir kitap, ciddi oranda faydalandım.

Mevcut ve geçmişteki sorunların fotoğrafını çekmiş oldum sayenizde. Bu bilgiler ışığında, 4 Analiz Formunu doldurup alışkanlıklarımla ilgili değişim ve dönüşüm adımları attım.

Şu sıralar James Clear’ın Atomik Alışkanlıklar kitabını okuyorum. O da alışkanlıkları “İşaret, İstek, Tepki, Ödül” döngüsüyle tariflemiş.

Kitabınızın eki 4 Analiz Formunu önemsiyorum, kitabı ve içeriğini yansıtan bir form. Ancak, görsel araçların etkisi düşünüldüğünde, bu form daha kapsamlı ve ön planda olabilir düşüncesindeyim. Bu yönde bir geri bildirim kapmak isterim.

Elinize sağlık,

Teşekkürler

A.Özkan

Farkındalık

Rated 5,0 out of 5
22/02/2024

Çok güzel bir amaçla yazılmış ve faydalı bir kitap.çok şanslıyız

Seda

Beğendim ve çok kişiye ulaşmasını isterim

Rated 5,0 out of 5
06/02/2024

Instagramda rastladım Cem beye ve yeni takip etmeye başladım sayfasını. Değindiği konuları ve açıklayıcı, samimi anlatımını sevdim. Geçmiş birçok içeriğini ve youtube videolarını izledim. Oldukça faydalı. Bu nedenle kitabını da almak istedim.

Kitabın, alanında özgün bir çalışma olduğunu düşünüyorum. Okurken edindiğim bilgiler beni mutlu etti öncelikle, defterime bazı notlar da aldım. Çok işe yarar, genellenebilir yöntemler öğrendim. Yararlanacağım bundan sonra. Cem beye teşekkür ederim

Nihan
Cem Gümüş Akademi

BEDAVA
İNCELE