SİPARİŞ SAYFASI

İki adımda siparişinizi tamamlayın

Fatura Bilgileri

Siparişiniz

ÜrünAra Toplam
Kendinin Terapisti Ol E-Kitap (Dijital Versiyon)  × 1 35,00
Ara Toplam35,00
Toplam35,00 (5,34 KDV dahil)
Yol Haritanı Bul Eğitimi ve Kişisel Soru Cevap İmkanı

90,00

Bir süredir hatta belki de uzun süredir devam eden ve aşmayı istediğiniz bir sıkıntınız var ya da yaşam kalitenizi daha da artırabileceğinizi hissediyorsunuz ancak ''ne yapacağım, nereden başlayacağım, nasıl yapacağım?''

gibi birçok soru işareti kafanızı kurcalıyor. Bu konularda netleşmenizi sağlayacak 4 analiz formunu doldurmanızı öneririm.

Bu eğitimi de aldığınızda 4 analizi, 4 güne yayılan eğitim videolarıyla uygulamalı olarak öğreneceksiniz.

Kişisel sorularınızı yazılı olarak sorabileceğiniz ve düzenli videolarla toplu cevap bulabileceğiniz yayınlara da sınırsız erişim hakkınız olacaktır.

Bu imkan artan yoğunluğa göre ileride sınırlı süreli katılıma dönüşmek zorunda kalacaktır. O yüzden bu şartları şimdiden garantilemek için eğitim programını siparişinize ekleyebilirsiniz.

  • Tüm kredi kartlarına taksit imkanı bulunmaktadır. Banka havalesi (EFT) tercih ederseniz sayfanın altındaki e-posta adresine yazabilirsiniz.

AYDINLATMA METNİ: Bu kitap ya da eğitim, tıbbi tanı, teşhis, tedavi, terapi hizmeti sunmayı amaçlamaz; tıbbi tedavi veya terapi yerine geçmez. Herhangi bir sağlık sorununuz varsa lütfen doktorunuza danışın. Bu kitabı edinen ya da eğitime katılan kişiler, aldıkları bilgi ve tavsiyeleri uygulamanın tamamen kendi özgür seçimleriyle olduğunu; program süresince herhangi bir işitsel, görsel, fiziksel veya sair bir yönlendirmenin tamamen kendi isteği ile ve onayı doğrultusunda olduğunu, Cem Gümüş’ün bu konularda herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul ve beyan ederler. Kişisel verileriniz, gizlilik ilkesi sayfamızda belirtilen açıklamalar doğrultusunda işlenmektedir.

Sipariş vermekle ilgili her türlü sorunuzu aşağıdaki adrese yazabilirsiniz:   destek@cemgumus.com 

OKUYUCU YORUMLARI

4,6
Rated 4.6 out of 5
Ortalama 4.6 yıldız (92 yorum üzerinden)
Harika69%
Çok iyi26%
Ortalama4%
Kötü0%
Çok kötü1%

Yaz,farkına var,değiş ve konturol et güncelle.

Rated 5 out of 5
29/03/2023

Başlangıçta uyan yöntemi zor geldi sanki basaramayacağım bende işe yaramaz sonuçta yaşadığım ortam aynı diye düşündüm .Yazdıkıkça bende görmediğim farkına bile olmadığım şemalarımı farkedince bunların tetiklenmemesi için duygu ve hislerimi şimdi burada yöntemlerini kullanarak kendime dısardan bakmayı öğrendim.Tutum ve davranıslarımda degismelerim yavaşta olsa artırmaya geri dönüp güncellemeler yaparak hala çaba içerisindeyim.

Sizi tanıdığım için çok şanslıyım çok sağolun.Başarılarınız daim olsun.Sevgiler saygılar.

Yeliz

Yazmak ,bilinçlenmek,değişmek,

Rated 5 out of 5
27/03/2023

UYAN yöntemiyile duygularımın ,bedenime etkilerini dolaysıyla davranışlarımın nedenlerini açıkça görebiliyorum neleri nasıl değiştirmek gerektiğini artık anlayabiliyorum.Süreci takip edip değişimin kalıcılığı için tutarlı bir şekilde güncelliyorum..Bununlar için size minnettarım teşekkürler.iyiki varsınız başarılarınız daim olsun.

Yeliz

Kitap Yorumu

Rated 5 out of 5
21/03/2023

Merhabalar,

Sizi Youtube’da karşıma çıkan bir videonuzla tanıdım. Anlatımınız, samimiyetiniz, konulara yaklaşımınız bana iyi gelince hemen kitabınızı okumaya karar verdim. Kendi Terapistin Ol kitabınızı 2 kere okudum. Hem kitabın bonus videolarını hem de Youtube’daki videolarınızın çoğunu izledim. UYAN eğitiminizi de biraz inceledim.

Kişinin aradığı destek ve yardıma kendi iç dinamikleriyle sistemli bir şekilde ulaşabileceğini göstermesi belki de bu kitabın en önemli mesajlarından birisi benim için. Böyle bir çerçeveye ihtiyaç duyduğum anda kitabı okumam hayattaki yükleri daha rahat yüklenmemi ve bağımsız bir birey olmaya dair inancımı pekiştirdi. Bunun için size gerçekten çok teşekkür ederim.

Yine de uygulama aşamasında yer yer zorlandığımı ifade etmeliyim. İnsanın dışarıdan gelen tüm yardımları reddeden yaralı ve yer yer saldırgan parçasının kendi güçlü ve olgun parçasından gelecek yardım elini dahi benimsememesi durumunu deneyimledim. Resmen bir süre kendimi kendime ispatlamaya uğraştım. 🙂 Bu süreçte yine kendine karşı sınır problemi yaşayan insanlar bir ritim tutturana kadar kendilerini biraz yorup hırpalayabileceklerdir.

Şunu belirtmeliyim ki sunduğunuz çerçeve gerçekten çok derli ve toplu bir çerçeve. Yıllardır sadece bir gün uyabildiği planlar hazırlayıp sadece ilk sayfasını doldurabildiği konulu defterler oluşturan kişiler belki biraz daha sebatkar olabilir bu vesileyle. Fakat bu çerçevenin öylesine herkesin içini dolduramayacağı bir çerçeve olduğunu düşündüğümü de belirtmeliyim. Derin sorunları olan insanlardan ziyade mental ve ruhsal anlamda ortalama ve ortalamanın üzerindeki insanların kendi değerlerini arttıracakları çalışmaları için kullanılabileceklerini düşünüyorum. Ayrıca çerçevenin algoritmik yapısı zihni bu şekilde işlemeyenler için bir dezavantaj oluşturabilecekken düzenli ve sistematik ilerlemeyi sevenler içinse mükemmel bir kılavuz olacaktır.

Her ne kadar uyan sisteminin her basamağıyla ilgili temel bilgilerin yanı sıra kişinin yeni bilgilere nasıl ulaşılacağı ve bunları sisteme nasıl entegre edebileceğini anlatsanız da tüm bunların toplumumuz için üst düzey sayılabilecek beceriler olduğunu belirtmeliyim. Yine kişinin kendini dinlemesi, farkında olması, uyarıları algılaması, bunlara uygun çözüm önerileri geliştirmesi en azından temel seviyede bir psikoloji bilgisi gerektiriyor. Sırf ara sıra değindiğiniz meditasyon, mindfulnessu, kullandığınız bilişsel davranışçı tabloları öğrenip sindirmek bile bir alt yapı istiyor. Tüm bunlar UYAN sisteminin uygulayıcı kitlesinin kısıtlı olmasına neden olacaktır.

Bir insan ne kadar eğitimli ve donanımlı da olsa kitabınızda okuyucuya bıraktığınız sistemi kendi durumuna uyarlama, sorunlarına çözümler arama gibi aşamaları yapmak için muhtemelen sorunları arasında dağılıp tükendiğinden enerji ve motivasyon bulamayabilecektir. Bu sebeple belki de seçilmiş belli bir temanın UYAN yöntemine uyarlandığı bir konsept bu yöntemin geniş kitlelere ulaşması için kullanışlı olabilir. Bir örnek olması açısından özgüven, özdeğer gibi konuların işlendiği “Kendine UYAN”, ilişkilerdeki temel sorunların işlendiği “İlişkilerine UYAN”, sadece kaygı sorunları için “Kaygılarından UYAN” gibi başlıklarla bir seri oluşturulabilir. Belki de kendi resmini kaybetmiş ve yorgun insanlara içine neyi nasıl yerleştireceklerini kestiremedikleri ve kendi içlerindeki boşluğu anımsatan boş bir çerçeveden ziyade başarılı bir ressamın çizdiği ve tam da kalplerine dokunan bir tabloyu çerçeveleyerek sunmak daha çok kişiye ulaşmanızı sağlayabilir.

Sonuç olarak, sisteminiz daha öncesinde edindiğim bilgiler ve tecrübelerin uçuştuğu zihnimi derli toplu bir hale getirmemde yardımcı oldu ve kendilik bilincimi pekiştirdi. Her ne kadar bu kitapta değinmeseniz de videolarınızda aktardığınız pozitif psikoloji yaklaşımınız çok destekleyici.

Varlığınız ve çabalarınız için teşekkür ederim.

Esranur
Cem Gümüş Akademi

BEDAVA
İNCELE