Form gönderilmiştir.

YouTube Kanalımdaki
Aylık Özel Üyelikten
Haberin Var Mı?

YouTube’a getirilen yeni bir özellikle, düşük bir ücretle, normal izleyicilerden farklı birçok ayrıcalığın oluyor.

AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYARAK
YOUTUBE SAYFASINDAN
ÜYE OLABİLİRSİN

AYLIK ÜYELİK
AVANTAJLARI

Kanalıma aylık özel üye olduğunda aşağıdaki ayrıcalıklara sahip olabilirsin:

Kamera Arkası
Videolarına Erişim

Aylık üyeler, yayınladığım birçok videonun kamera arkası videolarına erişebiliyor. Bu videolarda kişisel-mesleki deneyimlerimden, videoyla ilgili yorumlarımdan ve ek bilgilerden bahsediyorum. Böylelikle ilgili video konusunda daha fazlasını isteyenler için bonus bilgilere ulaşma imkanı oluyor.

Videolara Erken Erişim

Çekimi tamamlanmış ve yayınlanmayı bekleyen videolara, kanala gizli şekilde yüklendiği anda, aylık üyelerin otomatik olarak erişim imkanı oluyor. Böylece içeriklere daha hızlı şekilde ulaşma ve yorum yazma fırsatı bulunuyor.

Video Konularını Belirlemede Öncelik

Video konularını belirlerken tüm izleyicilerin videoların altına yazdıkları yorumları dikkate alıyorum. Aylık üyeler videolara yorum yazdıklarında ise, üyelerin ihtiyaçlarına bir derece daha öncelik tanıyabiliyorum çünkü genelde özel üyelerin kişisel gelişimini daha ciddiye aldıklarını ve daha nitelikli konular önerdiklerini gözlemliyorum.

Soru Cevap Video Önceliği

Video konularında olduğu gibi, soru-cevap videolarında da üyelerin sorularına bir derece daha öncelik tanıyorum. Tüm izleyicilerimin sorularını eninde sonunda videolar üzerinden cevaplandırmaya çalışıyorum ancak konu sıralamasında aylık üyelere göre planlama yapabiliyorum.

Avantajlı Onlıne Eğitim Fırsatları

Verdiğim tüm online eğitimlerde, aylık üyeler özel indirimli kayıt imkanına sahiptir. Bunun için üyelerin kendilerine özel e-posta grubundaki mesajları takip etmeleri yeterlidir.

AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYARAK
YOUTUBE SAYFASINDAN
ÜYE OLABİLİRSİN